SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB paměť 1000 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Nerezová ocel
Kód: PAMSADFLD0244
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Kroužek na klíče
Ano
Základní materiál
Kov
Barva
Nerezová ocel
Formát
Kloub
Bezpečnost
Čtečka otisků prstů
Ne
Přístup zabezpečený přes PIN
Ne
Výkon
Kapacita
1 TB
Rozhraní zařízení
USB Type-A / USB Type-C
Rychlost čtení
150 MB/s
Plug and Play
Ano
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.023 kg |
| EAN: | 619659179106 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 8 mm |
| Šířka balení: | 153 mm |
| Délka balení: | 102 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.9+ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
