SanDisk SDSSDE30-2T00-G26 externí SSD disk 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá
Kód: DIASADZEW0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Ochranné funkce
Odolné proti pádu
Hmotnost a rozměry
Hloubka
9,91 mm
Výška
96,9 mm
Šířka
46,9 mm
Hmotnost
40 g
Bezpečnost
Hardwarové šifrovaní
Ne
Ochrana heslem
Ne
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB konektor
USB typu C
Technologie Thunderbolt
Ne
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní vibrace
5 G
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ A
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit.
Disk SSD
Kapacita disku SSD
2 TB
NVMe
Ne
Rychlost čtení
800 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 619659204853 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 32 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 102 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, RCM, BSMI, EAC, UKCA, ICES, BIS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
