SanDisk SDSDXEP-512G-GN4IN paměťová karta 512 GB SDXC UHS-II Třída 10
Kód: PAMSADSDG0376
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
24 mm
Hloubka
32 mm
Výška
2,1 mm
Paměť
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Rychlost čtení
280 MB/s
Typ vnitřní paměti
UHS-II
Kapacita
512 GB
Rychlost zápisu
150 MB/s
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Video Speed Class
V60
Typ flash karty
SDXC
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 80 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 619659202156 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 155 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
