SanDisk SDSDXEP-128G-GN4IN paměťová karta 128 GB SDXC UHS-II Třída 10
Kód: PAMSADSDG0373
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
32 mm
Šířka
24 mm
Výška
2,1 mm
Paměť
Typ vnitřní paměti
UHS-II
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Typ flash karty
SDXC
Rychlost čtení
280 MB/s
Kapacita
128 GB
Rychlost zápisu
100 MB/s
Video Speed Class
V60
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 80 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 619659202132 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
