SanDisk Extreme PRO USB paměť 512 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá
Kód: PAMSADFLD0239
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Základní materiál
Hliník
Barva
Černá
Formát
Kluzné
Hmotnost a rozměry
Výška
11 mm
Hloubka
71 mm
Šířka
21 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
153 mm
Hmotnost včetně balení
30 g
Výška balení
14 mm
Šířka balení
105 mm
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
128-bit AES
Ochrana heslem
Ano
Výkon
Kapacita
512 GB
Rozhraní zařízení
USB Typ-A
Rychlost čtení
420 MB/s
Rychlost zápisu
380 MB/s
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se nárazům a otřesům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 619659180331 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 101 mm |
| Šířka balení: | 152 mm |
| Délka balení: | 18 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
