SanDisk Extreme PRO 512 GB SDXC Třída 10
Kód: PAMSADSDG0332
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ochranné funkce
Voděodolný
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
24 mm
Výška
2,1 mm
Hloubka
32 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
101 mm
Výška balení
152 mm
Šířka balení
13,8 mm
Paměť
Typ flash karty
SDXC
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Rychlost zápisu
140 MB/s
Video Speed Class
V30
Kapacita
512 GB
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Rychlost čtení
200 MB/s
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 85 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85235190
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 360 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 619659188665 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
