SanDisk Extreme PRO 512 GB MicroSDXC UHS-I Třída 10
Kód: PAMSADSDG0344
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Ochranné funkce
Odolnost proti výkyvům teplot
Hmotnost a rozměry
Šířka
15 mm
Výška
10,9 mm
Hloubka
1,02 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
154 mm
Výška balení
6 mm
Šířka balení
103 mm
Paměť
Rychlost čtení
200 MB/s
Typ vnitřní paměti
UHS-I
Video Speed Class
V30
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Typ flash karty
MicroSDXC
Rychlost zápisu
140 MB/s
Kapacita
512 GB
Třída aplikačního výkonu
A2
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 85 °C
Obsah balení
Obsahuje paměťový adaptér
SD
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85235190
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 360 měsíců |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659188566 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 5 mm |
| Šířka balení: | 152 mm |
| Délka balení: | 101 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
