Samsung VS20C9554TK Tyčový vysavač Baterie Suchý Cyklónový Bezsáčkové 0,8 l 580 W Černá
Kód: AGDSA1ODK0131
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Pružná hadice
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
25,2 V
Maximální příkon
580 W
Doba nabíjení
3,5 h
Počet baterií
2
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba chodu
120 min
Vzhled
Typ produktu
Tyčový vysavač
Barva
Černá
Objem prachové nádoby/sáčku
0,8 l
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Prodlužovací trubka
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
930 mm
Šířka
250 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
2,51 kg
Hloubka
202 mm
Údaje o balení
Výška balení
778 mm
Šířka balení
376 mm
Hmotnost včetně balení
10,7 kg
Hloubka balení
272 mm
Výkon
Vysávání
Suchý
Hlučnost
86 dB
Vzduchový filtr
Cyklónový
Typ displeje
LCD
Technologie převodníku
Ano
Zabudované LED osvětlení
Ano
Metoda oddělování nečistot
Vícecyklónový
Obsah balení
Množství
1
Včetně náhradních kartáčů
Váleček
Štěrbinový nástavec
Ano
Počet kartáčů
5
Nabíječka baterie
Ano
Návod na použití
Ano
Nabíjecí základna
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Ergonomie
Umývatelný filtr
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.57 kg |
| EAN: | 8806095053080 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 775 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 275 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
