Samsung Portable SSD T7 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Šedá
Kód: DIASA1ZEW0150
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Mac
Ano
Barva
Šedá
Základní materiál
Hliník
Podporované operační systémy Windows
Ano
Certifikáty shody
RoHS
Hmotnost a rozměry
Šířka
85 mm
Hloubka
8 mm
Výška
57 mm
Hmotnost
58 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Bezpečnost
Ochrana heslem
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Hardwarové šifrovaní
Ano
Možnosti připojení
USB konektor
USB typu C
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Wi-Fi
Ne
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit.
Disk SSD
Rychlost zápisu
1000 MB/s
NVMe
Ano
Rychlost čtení
1050 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8806090312380 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 45 mm |
| Certifikace: | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
