Samsung Portable SSD T7 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Modrá
Kód: DIASA1ZEW0149
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Certifikáty shody
KC
Podporované operační systémy Mac
Ano
Barva
Modrá
Základní materiál
Hliník
Podporované operační systémy Windows
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
8 mm
Výška
57 mm
Hmotnost
58 g
Šířka
85 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Šířka balení
99 mm
Hloubka balení
136 mm
Hmotnost včetně balení
180 g
Bezpečnost
Hardwarové šifrovaní
Ano
Ochrana heslem
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Možnosti připojení
USB konektor
USB typu C
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu.
Disk SSD
NVMe
Ano
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
1050 MB/s
Rychlost zápisu
1000 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8806090312403 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 40 mm |
| Certifikace: | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
