Samsung MZ-VAP1T0 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe V-NAND TLC
Kód: DIASA1SSD0103
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost zápisu
13300 MB/s
Formát SSD
M.2
Hardwarové šifrovaní
Ano
Komponent pro
PC/herní konzole
Podpora TRIM
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
2600000 IOPS
Podpora technologie SMART
Ano
Kapacita disku SSD
1 TB
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Typ paměti
V-NAND TLC
Verze NVMe
2.0
Náhodné čtení (4 KB)
1850000 IOPS
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
NVMe
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Rychlost čtení
14700 MB/s
Rozhraní
PCI Express 5.0
Příkon
Průměrný příkon (čtení)
7,6 W
Spotřeba energie (psaní)
7,2 W
Provozní napětí
3,3 V
Spotřeba energie (v klidu)
0,004 W
Spotřeba energie při DevSlp (režim spánku zařízení)
3,3 mW
Průměrný příkon (zápis)
7,2 W
Spotřeba energie (čtení)
7,6 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
80,2 mm
Hmotnost
9 g
Výška
80,2 mm
Hloubka
2,38 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Záruční doba
5 rok/roky
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8806095811628 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 23 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
