Samsung MZ-V9S2T0 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND TLC
Kód: DIASA1SSD0091
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Náhodný zápis (4 KB)
1350000 IOPS
Hardwarové šifrovaní
Ano
NVMe
Ano
Podpora technologie SMART
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Náhodné čtení (4 KB)
850000 IOPS
Komponent pro
PC
Verze NVMe
2.0
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Formát SSD
M.2
Rychlost zápisu
6300 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Podpora TRIM
Ano
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Rychlost čtení
7150 MB/s
Typ paměti
V-NAND TLC
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9 g
Hloubka
2,38 mm
Výška
22,1 mm
Šířka
80,2 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8806095575650 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
