Samsung MZ-V9S1T0 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND TLC
Kód: DIASA1SSD0090
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Typ paměti
V-NAND TLC
Verze NVMe
2.0
Formát SSD
M.2
NVMe
Ano
Podpora technologie SMART
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
1350000 IOPS
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Hardwarové šifrovaní
Ano
Komponent pro
PC
Podpora TRIM
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost čtení
7150 MB/s
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Náhodné čtení (4 KB)
850000 IOPS
Rychlost zápisu
6300 MB/s
Hmotnost a rozměry
Výška
22,1 mm
Hmotnost
9 g
Šířka
80,2 mm
Hloubka
2,38 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 8806095575674 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
