Samsung MZ-V9P1T0 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND MLC
Kód: DIASA1SSD0075
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podpora technologie SMART
Ano
Náhodné čtení (4 KB)
1200000 IOPS
Formát SSD
M.2
Rychlost zápisu
6900 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Náhodný zápis (4 KB)
1550000 IOPS
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Komponent pro
PC/herní konzole
Hardwarové šifrovaní
Ano
Rychlost čtení
7450 MB/s
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Rozhraní
PCI Express 4.0
Podpora TRIM
Ano
Typ paměti
V-NAND MLC
NVMe
Ano
Verze NVMe
2.0
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Příkon
Spotřeba energie (průměrná)
5,4 W
Provozní napětí
3,3 V
Spotřeba energie (v klidu)
0,05 W
Maximální spotřeba energie
7,8 W
Hmotnost a rozměry
Výška
24,3 mm
Hmotnost
28 g
Šířka
80 mm
Hloubka
8,2 mm
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8806094594645 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
