Samsung Galaxy Watch SM-L300NZGAEUE Chytré hodinky a sportovní hodinky 3,33 cm (1.31") 40 mm Digitální Dotyková obrazovka Wi-Fi Zelená
Kód: AKGSA1SMA0218
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
300 mAh
Vzhled
Velikost pouzdra na hodinky
40 mm
Tržní kategorie
Chytré hodinky
Barva pásu
Zelená
Barva pouzdra na hodinky
Černá
Tvar
Kulatý
Možnosti připojení
Verze Bluetooth
5.3
USB port
Ne
Wi-Fi
Ano
Výkon
Vestavěné reproduktory
Ano
Integrovaný fotoaparát
Ne
Zabudovaný mikrofon
Ano
Obrazovka
Typ displeje
Digitální
Dotyková obrazovka
Ano
Úhlopříčka displeje
3,33 cm (1.31")
Bezpečnostní upozornění
Varování
Do not leave the device in high temperature areas.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8806095662282 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 284 mm |
| Šířka balení: | 62 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
