Samsung 990 PRO 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND MLC
Kód: DIASA1SSD0073
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Komponent pro
PC
Formát SSD
M.2
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Verze NVMe
2.0
Náhodné čtení (4 KB)
1400000 IOPS
Ochranné funkce
Odolné vůči teplu
Podpora technologie SMART
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Rychlost zápisu
6900 MB/s
Rychlost čtení
7450 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
1550000 IOPS
NVMe
Ano
Kapacita disku SSD
2 TB
Podpora TRIM
Ano
Typ paměti
V-NAND MLC
Hardwarové šifrovaní
Ano
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Příkon
Provozní napětí
3,3 V
Spotřeba energie (průměrná)
5,5 W
Spotřeba energie (v klidu)
0,055 W
Hmotnost a rozměry
Výška
22 mm
Hloubka
2,3 mm
Šířka
80 mm
Hmotnost
9 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Provozní podmínky
Maximální provozní teplota
70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8806094215038 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 143 mm |
| Šířka balení: | 98 mm |
| Délka balení: | 21 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
