Samsung 990 PRO 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND MLC
Kód: DIASA1SSD0094
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC
Formát SSD
M.2
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Podpora technologie SMART
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Kapacita disku SSD
1 TB
NVMe
Ano
Rychlost zápisu
6900 MB/s
Rychlost čtení
7450 MB/s
Rozhraní
PCI Express 4.0
Podpora TRIM
Ano
Typ paměti
V-NAND MLC
Podsvícení
Ano
Verze NVMe
2.0
Hardwarové šifrovaní
Ano
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Příkon
Maximální spotřeba energie
7,8 W
Provozní napětí
3,3 V
Spotřeba energie (v klidu)
0,05 W
Spotřeba energie (průměrná)
5,4 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
80 mm
Hmotnost
28 g
Výška
24,3 mm
Hloubka
8,2 mm
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8806094413748 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 166 mm |
| Šířka balení: | 97 mm |
| Délka balení: | 22 mm |
| Přibalený software: | Samsung Magician |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
