Samsung 870 EVO 250 GB 2.5" Serial ATA III V-NAND MLC
Kód: DIASA1SSD0050
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podpora TRIM
Ano
Typ paměti
V-NAND MLC
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
150
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Komponent pro
PC
Typ řadiče
Samsung MKX
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
88000 IOPS
Hardwarové šifrovaní
Ano
Rychlost zápisu
530 MB/s
Podpora technologie SMART
Ano
Rozhraní
Serial ATA III
Formát SSD
2.5"
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Rychlost čtení
560 MB/s
Náhodné čtení (4 KB)
98000 IOPS
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Kapacita disku SSD
250 GB
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
0,03 W
Maximální spotřeba energie
3,5 W
Provozní napětí
5 V
Spotřeba energie (průměrná)
2,2 W
Hmotnost a rozměry
Výška
7 mm
Hloubka
70 mm
Hmotnost
86 g
Šířka
100 mm
Další charakteristiky
Barva
Černá
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8806090545931 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
