Samsung 870 EVO 1 TB 2.5" Serial ATA III V-NAND MLC
Kód: DIASA1SSD0049
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované serverové operační systémy
Windows Server 2003 x64
Podporované operační systémy Mac
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
88000 IOPS
Podpora TRIM
Ano
Typ paměti
V-NAND MLC
Podpora technologie SMART
Ano
Hardwarové šifrovaní
Ano
Rychlost zápisu
530 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost čtení
560 MB/s
Podporované operační systémy Windows
Windows 8 x64
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Podporované operační systémy Linux
Ano
Formát SSD
2.5"
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
600
Typ řadiče
Samsung MKX
NVMe
Ne
Rozhraní
Serial ATA III
Náhodné čtení (4 KB)
98000 IOPS
Komponent pro
PC
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Příkon
Spotřeba energie (průměrná)
2,5 W
Maximální spotřeba energie
4 W
Spotřeba energie (v klidu)
0,03 W
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Výška
7 mm
Hmotnost
86 g
Hloubka
70 mm
Šířka
100 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Barva
Černá
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8806090545917 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
