Samostatný vysavač EZVIZ RE5 PLUS úklidový robot (CS-RE5P-TWT2) Bílá
Kód: AGDEZVROS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Pracuje s Google Assistant
Ano
Wi-fi pásmo
Jednopásmový (2,4 GHz)
Wi-Fi
Ano
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Doba chodu
180 - 240 min
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Doba nabíjení baterie
5 h
Kapacita baterie
4930 mAh
Spotřeba elektrické energie
45 W
Vzhled
Barva
Bílá
Typ nádoby na prach
Nádoba na prach + nádrž na vodu
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Dálkové ovládání
Ano
Počet koleček
3 kolo/kola
Tvar
Kulatý
Infračervený senzor
Ano
Integrovaný fotoaparát
Ne
Hmotnost a rozměry
Rozměry základny
220 x 180 x 380 mm
Šířka
365 mm
Výška
95 mm
Hmotnost nabíjecí stanice
3,6 kg
Hmotnost
3,09 kg
Hloubka
365 mm
Technické údaje
Dotykový displej základní stanice
Ano
Týdenní plán
Ano
Kapacita prachového sáčku
4 l
Výkon
Množství prachu (vysavač)
0,35 l
Počet modelů
4
Objem zásobníku vody
0,3 l
Typ navigace
LiDAR
Sací výkon
4000 Pa
Automatický návrat k základně
Ano
Funkce základny
Nabíjení, čištění
Mokré stírání
Ano
Maximální výška překonávaných překážek
20 mm
Podporované typy povrchu
Tvrdá podlaha
Systém rozpoznání překážek
Ano
Obsluhovaná plocha
Až 300 m²
Počet úrovní sání
4
Obsah balení
Kartáčový nástavec
Ano
Stručný návod
Ano
Počet prachových sáčků
2 kusů
Boční kartáče
2
Počet filtrů
2 kusů
Napájecí kabel
Ano
Mopovací hadr
Ano
Mop v ceně
Ano
Montážní dok v ceně
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.12 kg |
| EAN: | 6941545618302 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
