Salta First Class - 427 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Zelená
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Povrchové zbarvení
Monotónní
Maximální hmotnost uživatele
180 kg
Umístění / poloha
Venkovní
Typ zapínání
Zip
Tvar
Kulatý
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Cílová skupina
Děti
Materiál výstelky
PVC
Bezpečnostní síť
Ano
Povrch rámu
Galvanizovaný
Počet nohou
4 noha/nohy
Počet pružin
96
Materiál rámu
Ocel
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
427 cm
Průměr rámu
4,2 cm
Délka pružin
21 cm
Výška
2710 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 129.6 kg |
| EAN: | 8719425453743 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 720 mm |
| Šířka balení: | 1750 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
