Salta First Class - 366 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Tvar
Kulatý
Cílová skupina
Children
Umístění / poloha
Venkovní
Materiál rámu
Ocel
Počet nohou
4 noha/nohy
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Materiál výstelky
PVC
Typ zapínání
Zip
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Barva
Zelená
Bezpečnostní síť
Ano
Maximální hmotnost uživatele
180 kg
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Povrchové zbarvení
Monotónní
Povrch rámu
Galvanizovaný
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Počet pružin
80
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
3,66 m
Výška
2710 mm
Průměr rámu
4 cm
Délka pružin
21 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před každým použitím zkontrolujte stav bezpečnostní sítě a pružin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 113 kg |
| EAN: | 8719425453736 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1600 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 630 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
