Salta First Class - 305 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Umístění / poloha
Venkovní
Materiál výstelky
PVC
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Povrchové zbarvení
Monotónní
Cílová skupina
Children
Počet nohou
4 noha/nohy
Počet pružin
72
Materiál rámu
Ocel
Povrch rámu
Galvanizovaný
Tvar
Kulatý
Bezpečnostní síť
Ano
Typ zapínání
Zip
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
305 cm
Průměr rámu
4,2 cm
Délka pružin
21 cm
Průměr skákací rohože
229 cm
Výška
2580 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 101.5 kg |
| EAN: | 8719425453729 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1300 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
