Salta First Class - 305 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0041
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Tvar
Kulatý
Umístění / poloha
Venkovní
Materiál rámu
Ocel
Povrch rámu
Galvanizovaný
Povrchové zbarvení
Monotónní
Bezpečnostní síť
Ano
Počet pružin
72
Materiál výstelky
PVC
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Cílová skupina
Děti
Barva
Zelená
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Typ zapínání
Zip
Počet nohou
4 noha/nohy
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
305 cm
Průměr rámu
4 cm
Výška
2580 mm
Délka pružin
21 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 101.5 kg |
| EAN: | 8719425453781 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1310 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 720 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
