Salta First Class - 244 x 427 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Cílová skupina
Děti
Bezpečnostní síť
Ano
Materiál výstelky
PVC
Umístění / poloha
Venkovní
Počet pružin
92
Počet nohou
4 noha/nohy
Maximální hmotnost uživatele
180 kg
Typ zapínání
Zip
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Povrch rámu
Galvanizovaný
Povrchové zbarvení
Monotónní
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Materiál rámu
Ocel
Barva
Bílá
Tvar
Obdélník
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
244 x 427 cm
Délka pružin
21 cm
Výška
2710 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neskákejte na trampolíně bez dozoru dospělé osoby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 155.7 kg |
| EAN: | 8719425453828 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1800 mm |
| Šířka balení: | 665 mm |
| Délka balení: | 930 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
