Salta First Class - 244 x 427 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál rámu
Ocel
Počet nohou
4 noha/nohy
Materiál výstelky
PVC
Cílová skupina
Children
Povrch rámu
Galvanizovaný
Maximální hmotnost uživatele
180 kg
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Bezpečnostní síť
Ano
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Tvar
Obdélník
Typ zapínání
Zip
Počet pružin
92
Barva
Zelená
Umístění / poloha
Venkovní
Povrchové zbarvení
Monotónní
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
2710 mm
Vnější průměr
244 x 427 cm
Délka pružin
21 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 151.65 kg |
| EAN: | 8719425453767 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1770 mm |
| Šířka balení: | 780 mm |
| Délka balení: | 780 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
