Salta First Class - 214 x 366 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0045
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál výstelky
PVC
Bezpečnostní síť
Ano
Povrchové zbarvení
Monotónní
Materiál rámu
Ocel
Povrch rámu
Galvanizovaný
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Tvar
Obdélník
Cílová skupina
Children
Počet nohou
4 noha/nohy
Typ zapínání
Zip
Barva
Bílá
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Počet pružin
84
Umístění / poloha
Venkovní
Maximální hmotnost uživatele
180 kg
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
2710 mm
Vnější průměr
214 x 366 cm
Délka pružin
21 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neskákejte na trampolíně bez dozoru dospělé osoby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 133.9 kg |
| EAN: | 8719425453811 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1510 mm |
| Šířka balení: | 770 mm |
| Délka balení: | 630 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
