Salta 5426P rekreační trampolína na zahradu/dvorek Venkovní Kulatý Spirálové pružiny Trampolína nad zemí
Kód: SIFLTATRA0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Umístění / poloha
Venkovní
Materiál odrazového povrchu
Polypropylen (PP)
Materiál výstelky
PVC / Pěnový polyetylen (EPE)
Cílová skupina
Děti
Barva
Černá
Materiál bezpečnostní sítě
Polyetylen
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Maximální hmotnost uživatele
35 kg
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Testovaná hmotnost
87,5 kg
Typ uzávěru
Zip
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Minimální doporučený věk
3 rok/roky
Bezpečnostní síť
Ano
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Počet nohou
6 noha/nohy
Barva rámečku
Černá
Tvar
Kulatý
Materiál rámu
Ocel
Hmotnost a rozměry
Průměr vrchního hrazení
2,5 cm
Průměr
140 cm
Průměr skákacího povrchu
108 cm
Průměr nohy
2,5 cm
Tloušťka nohou
1 mm
Tloušťka vrchního hrazení
1 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.8 kg |
| EAN: | 8719425454276 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 845 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
