Salta 5426A rekreační trampolína na zahradu/dvorek Venkovní Kulatý Spirálové pružiny Trampolína nad zemí
Kód: SIFLTATRA0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál rámu
Ocel
Povrch rámu
Galvanizovaný
Počet elastických gumiček
30
Barva polstrované desky
Černá
Počet nohou
6 noha/nohy
Typ uzávěru
Zip
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Bezpečnostní síť
Ano
Tvar
Kulatý
Maximální hmotnost uživatele
35 kg
Cílová skupina
Children
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Materiál odrazového povrchu
Polypropylen (PP)
Umístění / poloha
Venkovní
Materiál výstelky
PVC / polyetylen (PE) / expandovaný polyetylen (EPE)
Materiál bezpečnostní sítě
Polyetylen
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Barva
Černá
Testovaná hmotnost
87,5 kg
Minimální doporučený věk
3 rok/roky
Hmotnost a rozměry
Průměr
140 cm
Průměr nohy
2,5 cm
Tloušťka vrchního hrazení
1 mm
Tloušťka nohou
1 mm
Průměr vrchního hrazení
2,5 cm
Průměr skákacího povrchu
108 cm
Obsah balení
Montážní instrukce
Ano
Ochranný obal
Ano
Dodavatelské údaje
Doporučené pohlaví
Chlapec/děvče
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 8719425454269 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 855 mm |
| Délka balení: | 320 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
