Sage the Big Squeeze Pomalý odšťavovač 2400 W Stříbrná
Kód: AGDSGESOK0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezpečnostní spínač
Ano
Nádoba na drť
Ano
Kapacita nádoby na dužinu
1,5 l
Zpětný chod
Ano
Typ produktu
Pomalý odšťavovač
Nádoba na džus
Ano
Barva
Stříbrná
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
2400 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
207 mm
Výška
445 mm
Šířka
227 mm
Obsah balení
Nádoba
Ano
Čisticí kartáč
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin.
Materiál
Materiál
ABS
Materiál nádoby
Tritan
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.3 kg |
| EAN: | 9312432030182 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
