SADA NÁŘADÍ POWER TOOL COMBO DEWALT DCK266P2T (DCD796+DCF887) 2X5,0AH 18V
Kód: NAKDEWWWK0058
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální volnoběžné otáčky kombinované vrtačky
2000 ot/min
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Typ produktu
Sada nářadí
Nastavitelná rychlost
Ano
Maximální krouticí moment kombi vrtačky
70 N·m
Zpětný chod
Ano
Maximální točivý moment šroubováku
205 Nm
Rychlost příklepu (min.)
9350 IPM
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Frekvence úderů šroubováku
0 - 3800 IPM
Frekvence úderů při volnoběhu (max.)
34000 IPM
Maximální průměr vrtání do cihlové zdi
1,3 cm
Barva
Žlutá
Snadné uchopení
Ano
Průměr vrtání do dřeva (max.)
4 cm
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Kapacita baterie
5 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Obsah balení
Obsažené bezdrátové nástroje
Aku vrtačka
Obsah soupravy
Nabíječka x 1
Nabíječka
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Balení baterií
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.45 kg |
| EAN: | 5035048668733 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
