SADA KOMBINOVANÉHO ELEKTRICKÉHO NÁŘADÍ DEWALT DCK422P3T 18V
Kód: NAKDEWZES0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Sada nářadí
Frekvence úderů šroubováku
0 - 3800 IPM
Maximální točivý moment šroubováku
205 Nm
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
550 ot/min
Barva
Žlutá
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2000 ot/min
Maximální průměr vrtání do cihlové zdi
1,3 cm
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
70 Nm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Příklepy (vysoká rychlost)
34000 bpm
Příklepy (nízká rychlost)
9350 bpm
Maximální točivý moment (měkký spoj)
27 Nm
Maximální rychlost šroubováku
3250 ot./min
Nastavitelná rychlost
Ano
Typ osvětlení
LED
Zpětný chod
Ano
Snadné uchopení
Ano
Průměr vrtání do dřeva (max.)
4 cm
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Obsah balení
Počet baterií v ceně
3 kusů
Balení baterií
Ano
Obsažené bezdrátové nástroje
Úhlová bruska
Obsah soupravy
1 x vrtačka/šroubovák Dewalt DCD796
Nabíječka
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Použité baterie zlikvidujte v souladu s předpisy na ochranu životního prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 5035048716557 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 440 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
