Sada aktivních reproduktorů Magnat Transpuls 800A (2 ks)
Kód: GKSMGNGLO0055
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
RMS výkon
2 x 60 W
Výkon PMPO
2 x 120 W
Frekvence přechodů
3100 Hz
Frekvenční rozsah
34 - 32000 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
215 mm
Hmotnost
7,4 kg
Šířka
240 mm
Výška
385 mm
Možnosti připojení
Verze Bluetooth
5.0
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Audio Return Channel (ARC)
Ano
Bluetooth
Ano
Vstup AUX
Ano
HDMI
Ano
RCA
Ano
Technologie aptX
Ano
Výkon
Doporučené použití
Jednotka sady reproduktorů
Barva
Černá
Základní materiál
MDF
Vestavěný zesilovač
Ano
Vhodné pro venkovní použití
Ne
Bass reflex
Ano
Obsah balení
Množství
2
Reproduktory
Umístění reproduktorů
Podlaha
Průměr výškového reproduktoru
2,54 cm (1")
Počet mechanik
2
Průměr středotónového reproduktoru
16,5 cm (6.5")
Typ reproduktoru
2-way
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.7 kg |
| EAN: | 4018843094809 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
