Rychlovarná konvice Fellow Clyde o objemu 1,5 l, černá matná
Kód: AGDFEWCZE0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Základní materiál
Silikon
Barva
Černá
Objem zásobníku vody
1,5 l
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220/240 V
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Výška
265 mm
Šířka
247 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Ergonomie
Otočitelnost o 360°
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 1230000155106 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 261 mm |
| Šířka balení: | 269 mm |
| Délka balení: | 306 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
