Rychlovarná konvice Double Wall 1,5 l Concept Black RK 3301
Kód: AGDCNCCZE0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Základní materiál
Plastický
Barva
Černá
Objem zásobníku vody
1,5 l
Příkon
Vstupní napětí
220 - 240 V
Příkon
2200 W
Hmotnost a rozměry
Délka šňůry
0,7 m
Ergonomie
Otočitelnost o 360°
Ano
Odnímatelné víko
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 8595631010419 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 175 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
