Rychlovarná konvice CONCEPT RK3305
Kód: AGDCNCCZE0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Tmavě šedá
Barva rukojeti
Dřevo
Funkce uchování teploty
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Vestavěný displej
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Skrytý výhřevný prvek
Ano
Odizolovaný plášť
Ano
Rychlé zahřátí
Ano
Teplotní rozsah
45 - 100 °C
Typ ovládání
Knoflíky
Objem zásobníku vody
1,5 l
Příkon
Frekvence
50 / 60 Hz
Vstupní napětí
220-240 V
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1850-2200 W
Hmotnost a rozměry
Délka hadice
0,70 m
Hmotnost
1,25 kg
Délka
225 mm
Výška
240 mm
Šířka
150 mm
Ergonomie
Indikátor úrovně vody
Ano
Základní materiál
Plastický
Síto
Ano
Bezkabelový
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| EAN: | 8595631028605 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 256 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 175 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
