Rychlé nůžky WAHL ElitePro 20106.0460
Kód: AGDWAHSTR0135
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Kabel
Výkon
Materiál
Kov
Příslušenství lze mýt v myčce
Ne
Barva
Stříbrná
Minimální délka vlasů
1,5 mm
Zastřihovač
Ne
Počet programů
10
Bezkabelový
Ne
Neklouže
Ano
Maximální délka vlasů
2,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5996415034295 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
