Rychlé nůžky WAHL 09657.0460
Kód: AGDWAHSTR0134
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
LED indikátor baterie
Ano
Nabíjecí
Ano
Doba provozu
180 min
Napájecí zdroj
Baterie
Výkon
Bezkabelový
Ano
Barva
Stříbrná
Minimální délka vlasů
0,7 mm
Rychlé nabíjení
Ano
Neklouže
Ano
Maximální délka vlasů
2,5 cm
Materiál
Kov
Světelný indikátor napájení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.865 kg |
| EAN: | 5996415037272 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
