Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multikocher 5,5 l 1745 W Černá
Kód: AGDRUSFRY0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Automatické vypnutí
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Kapacita
5,5 l
Příkon
1745 W
Protiskluzové nožky
Ano
Vestavěný displej
Ano
Ovládání teploty
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Nastavitelný termostat
Ano
Počet automatických programů
7
Typ ovládání
Dotyk
Rozsah teploty vaření
60 - 260 °C
Dish washer safe inner pot
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,8 kg
Hloubka
330 mm
Výška
443 mm
Šířka
364 mm
Obsah balení
Včetně grilovacího roštu
Ano
Grilovací mřížka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je fritéza řádně uzemněna.
Funkce a programy vaření
Spodní vyhřívání
Ano
Funkce grilování
Ano
Funkce uchování teploty
Ano
Vyhřívání shora
Ano
Funkce smažení
Ano
Maso
Ano
Funkce pečení
Ano
Pomalé vaření
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5038061142945 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
