RUČNÍ VYSAVAČ 12V BHHV320B-QW BLACK+DECKER
Kód: AGDBDEODK0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Doba chodu
20 min
Doba nabíjení
5 h
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie
2 Ah
Napětí baterie
12 V
Výkon motoru
24 W
Vzhled
Indikátor kapacity baterie
Ano
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Kapacita
0,7 l
Barva
Modrá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,1 kg
Výkon
Vysávání
Suchý
Sací výkon
25 ppm
Obsah balení
Balení baterií
Ano
Nabíječka
Ano
Včetně dobíjecí stanice
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Ergonomie
Montovatelné na zeď
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.76 kg |
| EAN: | 5035048712733 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
