ROYAL CANIN SHN Breed Labrador Junior suché krmivo pro psy - 12 kg.
Kód: AMABEZKAR1417
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Labradorský retrívr
Příchuť krmiva
Drůbež
Typ balení
Taška
Hmotnost
12 kg
Fáze života zvířete
Štěně
Bez sóji
Ne
Včetně antioxidantů
Ano
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Bezlepkový
Ne
Účinky na zdraví
Péče o trávicí soustavu, Celkový zdravotní stav
Velikost plemene
Velký (26 až 44 kg)
Bez konzervačních látek
Ne
Řada
ROYAL CANIN Breed Health Nutrition
Stáří zvířete
Junior
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Kuře
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,9%
Bílkoviny
33%
Obsah tuku
14%
Hrubá vláknina
1,7%
Fosfor
1%
Vápník
1,25%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.05 kg |
| EAN: | 3182550725514 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 575 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
