Royal Canin Sensible 33 suché krmivo pro kočky 10 kg Dospělý jedinec
Kód: AMABEZKAR0983
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Kontrola funkce močových cest
Obsahuje vitamíny
Vitamín B12
Stáří zvířete
Dospělí
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Fáze života zvířete
Dospělá
Kategorie produktu
Suché krmivo
Typ balení
Taška
Řada
ROYAL CANIN Feline Health Nutrition
Včetně antioxidantů
Ano
Hmotnost
10 kg
Kategorie
Pro kočky
Další funkce
Podpora trávení
Hlavní příchuť
Kuře
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Obsah selénu
0,34 mg/kg
Obsah manganu
65 mg/kg
Obsah železa
159 mg/kg
Obsah vitamínu A
20000 IU/kg
Fosfor
1%
Obsah jódu
4,3 mg/kg
Bílkoviny
33%
Obsah vitamínu C
300 mg/kg
Vápník
1,1%
Obsah taurinu
1,9 mg/kg
Obsah vitamínu D3
1000 IU/kg
Hrubý popel
7,4%
Obsah vitamínu E
610 mg/kg
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
16,9 mg/kg
Obsah mědi
15 mg/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
56,7 mg/kg
Obsah vitamínu B6
27,9 mg/kg
Hrubá vláknina
1,6%
Obsah hořčíku
0,07%
Obsah cholinchloridu (ve 100 g)
340 mg
Obsah niacinu (vitamín B3)
188,7 mg/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
60,9 mg/kg
Obsah biotinu
1790 μg/kg
Sodík
0,5%
Obsah vitamínu B12
170 μg/kg
Obsah zinku
189 mg/kg
Obsah draslíku
0,75%
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
4,5 mg/kg
Obsah tuku
22%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| EAN: | 3182550702355 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
