ROYAL CANIN Labrador Adult - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: AMABEZKAR1416
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Labradorský retrívr
Bezlepkový
Ne
Příchuť krmiva
Drůbež
Kategorie produktu
Suché krmivo
Forma dávkování
Pevný
Plemeno domácího zvířete
Labrador
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Bez konzervačních látek
Ano
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Typ zvířete
Pes
Fáze života zvířete
Dospělá
Hmotnost
12 kg
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bez sóji
Ano
Hlavní příchuť
Kuře
Velikost plemene
Velké (20–40 kg)
Laktóza zdarma
Ano
Řada
ROYAL CANIN Breed Health Nutrition
Stáří zvířete
Dospělí
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,6%
Hrubá vláknina
3,5%
Bílkoviny
30%
Obsah tuku
13%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.15 kg |
| EAN: | 3182550715645 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 530 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
