ROYAL CANIN FBN British Shorthair Adult suché krmivo pro kočky - 10 kg
Kód: AMABEZKAR1022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez sóji
Ne
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Hmotnost
10 kg
Typ balení
Taška
Kategorie
Pro kočky
Řada
ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Drůbež
Bez umělých barviv
Nejsou k dispozici žádné údaje
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bezlepkový
Ne
Kočičí plemeno
Britská krátkosrstá
Plemeno domácího zvířete
Britská kočka
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
19%
Hrubý popel
7,1%
Bílkoviny
34%
Hrubá vláknina
5,4%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 3182550756464 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
