ROYAL CANIN Dog Neutered Adult Large VHN - suché krmivo pro psy - 13kg
Kód: DLZROYKSP0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezlepkový
Ne
Bez sóji
Ne
Další funkce
Sterilizace
Specifické potřeby zvířete
Sterilizované
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hmotnost
13 kg
Typ balení
Taška
Hlavní příchuť
Drůbež
Kategorie
Pro vašeho psa
Řada
ROYAL CANIN Neutered
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
6%
Obsah tuku
21%
Hrubý popel
7,2%
Bílkoviny
28%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 13.2 kg |
| EAN: | 3182550925105 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
