ROYAL CANIN Dog hypoallergenic 7 kg
Kód: VETROYKSP0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Suché krmivo
Stáří zvířete
Dospělí
Typ zvířete
Pes
Bez umělých barviv
Nejsou k dispozici žádné údaje
Typ produktu
Sušená strava
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ne
Účinky na zdraví
Léčba alergie
Typ dávkovače
Plastová taška
Typ balení
Plastové obaly
Fáze života zvířete
Dospělá
Bez konzervačních látek
Ne
Kategorie
Pro vašeho psa
Řada
ROYAL CANIN Hypoallergenic
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Další funkce
Alergie
Hlavní příchuť
Drůbež
Obsah balení
Množství
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
1%
Hrubý popel
8,4%
Obsah tuku
19%
Bílkoviny
21%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 7.12 kg |
| EAN: | 3182550939829 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
