ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: AMABEZKAR1490
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Onemocnění jater
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Hmotnost
12 kg
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bezlepkový
Ano
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ne
Bez umělých barviv
Ano
Hlavní příchuť
Maso
Další funkce
Bez lepku
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Řada
ROYAL CANIN Hepatic
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
4,7%
Obsah tuku
16%
Hrubá vláknina
2,3%
Bílkoviny
16%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 3182550771740 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 493 mm |
| Šířka balení: | 224 mm |
| Délka balení: | 591 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
