ROYAL CANIN Dog Gastrointestinal Low Fat VHN - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: AMABEZKAR0981
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Specifické potřeby zvířete
Ochrana trávicího traktu
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Hmotnost
12 kg
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
SYTA MICHA Chef
Hlavní příchuť
Drůbež
Bezlepkový
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
22%
Hrubý popel
6,2%
Obsah tuku
7%
Hrubá vláknina
1,7%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 3182550771177 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
