ROYAL CANIN CCN Medium Sterilised Adult - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLPROYKAS0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Řada
ROYAL CANIN Care Nutrition
Bezlepkový
Ne
Typ balení
Taška
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez umělých barviv
Ano
Další funkce
Nadváha
Specifické potřeby zvířete
Sterilizované
Psí plemeno
Všechna plemena středně velkých psů
Hmotnost
12 kg
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Hlavní příchuť
Drůbež
Bez sóji
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
4,9%
Bílkoviny
28%
Hrubá vláknina
6,4%
Obsah tuku
13%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.4 kg |
| EAN: | 3182550928724 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
