ROYAL CANIN Bulldog Adult - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: AMABEZKAR1021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Hmotnost
12 kg
Bez sóji
Ne
Laktóza zdarma
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez konzervačních látek
Nejsou k dispozici žádné údaje
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Bez umělých barviv
Nejsou k dispozici žádné údaje
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Plemeno domácího zvířete
Francouzský buldoček
Typ zvířete
Pes
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Kategorie
Pro vašeho psa
Řada
ROYAL CANIN Breed Health Nutrition
Fáze života zvířete
Dospělá
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Příchuť krmiva
Maso
Bezlepkový
Ne
Psí plemeno
Bulldog
Hlavní příchuť
Kuře
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,5%
Bílkoviny
24%
Hrubá vláknina
2,8%
Obsah tuku
14%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 3182550719803 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
